01. RBS farki

İnşaat sektöründe RBS farkı

RBS

İstanbul’da, 2022 yılında, kurulan RBS TÜRKİYE, 5 farklı ülkedeki RBS fabrikalarında RBS markasıyla üretilen ve bir çok ülkeye ihracat yapar konuma. Türkiye’de de azimli olarak çalışıyoruz. RBS ürettiği evlerle insanlara mutlu hayat veren huzurlu yaşam kaynağı olmaya devam ediyor.their dry-transfer sheets, again during 90s as publishers bundled.

RBS
RBS

Ürün portföyünü sürekli geliştirerek günümüzde Villa , apartman, otel, hastane, afet konutları, köy evi, AVM, lojman, askeri binalar, havuz ve tersane gibi pek çok kategoriyi bünyesinde bulunduran RBS, Türkiye’nin kendi sektörunde lider “sevgi ve iyi yaşam markası” olarak konumunu sürekli güçlendiriyor. again during 90s as publishers bundled the text.

RBS
RBS

RBS’nin kuruluşundan bu yana benimsemiş olduğu yüksek ürün kalitesi, yenilikçilik anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemin doğrudan bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketi olarak yatırımcılarımıza ve tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuzun bilinciyle faaliyet gösteriyoruz. RBS olarak ihracatımızla ülkemize katma değer sağlıyor, yatırımlarımızla istihdam yaratıyor, israfsız şirket modelimizi iş yapış şeklimizin merkezine alarak bu anlamda örnek kuruluş olmak için çalışmaya devam ediyoruz.

RBS
RBS

Ar-Ge ve inovasyona verdiğimiz önem ve yaptığımız yatırımlarla üretim kapasitemizi ve ihracatımızı sürekli artırıyor ve RBS bir dünya markası olmayı sürdürüyor. Üreten ve tüm paydaşlarına değer katma hedefindeki bir şirket olmanın bizlere yüklediği sorumlulukla hareket ederek ve dünyamızdaki sınırlı kaynakların farkında olarak, her alanda sürdürülebilirlik ilkelerine uygun hareket edilmesini son derece önemsiyor ve iş modellerimizi buna göre oluşturuyoruz. Ait olduğumuz topluma duyduğumuz sorumlulukla yürüttüğümüz üretim süreçleri, RBS’i çok uzun yıllardır insanların gözünde en güvenilen marka yapıyor. Kanadada yapılan universite çalışmaları ve araştırmaları ve RBS’in güvenilirliği depreme dayanıklılığı, 100 yıl bakıma ihtiyaç hissetmeden yaşaması, hızlı üretimi, sıva ,boya gerektirmemesi de dahil olmak üzere pek çok alanda aldığı ödüller ve universite rekorları bu tespitimizi destekliyor. Hedefimiz bu güvenilirliğe layık olmak ve binalarımızın tedarikçileri ve içinde binayı kullanan ve yaşayanlar dahil olmak üzere tüm paydaşlarımıza değer katmayı ve mutluluk vermeyi sürdürmek. Türkiye’nin lider gıda şirketi olarak; geçmişten bugüne olduğu gibi üretim, ihracat ve istihdamımızla ekonomimize katkı vermeye ve kalite ve yenilikçiliğimizden ödün vermeden ülkemize, tüm paydaşlarımıza ve yatırımcılarımıza değer katmaya devam edeceğiz. 

RBS

Tarihimiz